Wyszukiwanie zaawansowane
znaleźliśmy 0 wyniki
Wyniki twojego wyszukiwania

IZABELLA BIENIAS

Licencja zawodowa nr 2730

Właściciel firmy z 20-to letnim doświadczeniem w branży nieruchomości.
Zaangażowana w pracę, profesjonalna i empatyczna. Lubiąca ludzi, zawsze pielęgnująca relacje z klientami. Posiadająca umiejętność przyjęcia sposobu myślenia swoich klientów i spojrzenia na ich potrzeby, dzięki temu wyczuciu szybko nawiązuje nić porozumienia.
Sukcesem nazywa udaną transakcję i zadowolonych klientów.

W życiu i pracy kieruje się mottem:
„Człowiek tylko wówczas jest szczęśliwy, kiedy interesuje się tym, co tworzy”

O NAS

 

Dane kontaktowe:

BIENIAS Nieruchomości

Narcyzowa 8/58
81-653 Gdynia

tel. 608 647 748
e-mail: izabella.bienias@gmail.com

Zapewniamy naszym klientom kompleksową usługę w zakresie kupna-sprzedaży oraz wynajmu mieszkań, domów, lokali użytkowych, obiektów komercyjnych i gruntów na terenie Gdyni, Gdańska, Sopotu i okolicznych miejscowości.
Umowa z biurem jest prosta i czytelna. Pracujemy według nowoczesnej formy pośrednictwa poprzez wykorzystywanie sprawdzonych jak i nowoczesnych środków w trybie online poprzez Internet i portale społeczne.

Wiedza związana z obrotem nieruchomościami pozwoliła wypracować nowoczesne i skuteczne metody działania. Każdy klient traktowany jest u nas indywidualnie z szacunkiem i zrozumieniem potrzeb, poprzez budowanie partnerstwa, nawiązywanie wzajemnych relacji. Priorytetem biura to satysfakcja klienta, bezpieczeństwo przeprowadzanych umów i pełen profesjonalizm przy przeprowadzaniu transakcji.

ZADZWOŃ I PRZEKONAJ SIĘ

Kompetentnie i z zaangażowaniem wspieramy w negocjacjach oraz znalezieniu kompromisu miedzy stronami umów. Praktyką i merytoryczną wiedzą wspomagamy na każdym etapie, aby klient nie musiał się martwić dopełnieniem formalności.

Korzystając z usług biura BIENIAS Nieruchomości dołączysz do naszych zadowolonych klientów.

Porównaj oferty